Худнемо за допомогою облікової дієти

Худнемо за допомогою облікової дієти

Принцип цієї дієти - «облік і контроль». Все, що ви з'їдатимете, ви станете скрупульозно записувати на лист папери, аж до кожної дрібниці. Навіщо, запитаєте ви? А щоб у кінці дня за допомогою свого запису побачити, що за день ви з'їли багато їжі, більш ніж достатньо. У вас є можливість зменшити її кількість, тоді і фігура стане стрункіша.

Скажете, записувати нудно? Спочатку так. Але потім ви звикнете і станете робити це автоматично. А що ж ви хотіли? Бажання схуднути завжди вимагає деякої дисципліни. Вирішіть, що для вас важливіше: безконтрольно радіти життю і нагулювати зайві кілограми - або стримувати себе, зате отримувати задоволення від свого відображення в дзеркалі. Ви вибрали другий варіант? Тоді вперед!


Отже, коли кожен з'їдений вами шматочок їжі буде відбитий на аркуші паперу, то ви вже не зможете сказати: «Я їм мало, а все одно вага не йде»!. Коли кількість поглиненої вами їжі буде зафіксована письмово, то ви побачите, що з'їдаєте більш ніж достатньо, і ваш раціон можна навіть скоротити.

Важливе зауваження! Записувати потрібно ДО ТОГО, як ви приступите до їжі. Спочатку покладете в тарілку порцію їжі, потім запишіть її, і тільки потім приступайте до трапези. А не навпаки! Такий прийом допомагає контролю.

Щоб не зголодніти, їсти потрібно часто, дробовими порціями. Лікарі-дієтологи вважають цей принцип дуже важливим, і хто живиться таким чином, легше скидає вагу.

Не пропускайте їди! Якщо перерви між ними будуть тривалішими, то ви можете зголодніти, і вам буде важчий себе контролювати, зростає ризик зірватися і наїстися «досхочу». А вам це не треба!

Оптимальний інтервал - їсти через кожні 2,5 години. В цьому випадку бажання безконтрольно наїстися не виникає. За цей час ви не занадто зголоднієте, тому і не з'їсте більше, ніж потрібно.

Годинник їди

Розподіліть денний раціон на п'ять прийомів. Ось його зразковий розпорядок:

Перший прийом: 8.00.


Другий прийом: 10.30.

Третій прийом: 13.00.

Четвертий прийом: 15.30.

П'ятий прийом: 18.00.

Годинник може бути і іншими, залежно від того, коли ви прокидаєтеся і в скільки починається ваш день. Але у будь-якому випадку постарайтеся побудувати свій харчовий режим так, щоб остання їда була не пізніше 19.00. Усі ми прекрасно знаємо, що наїдатися на ніч не варто, пізня їжа відкладається на боках, тому вона - ворог стрункої фігури.

Питво

Пити можна скільки завгодно, без обмежень, чим більше, тим краще. Рідина пригнічує апетит, тобто допомагає скидати вагу. Головне, щоб питво було несолодким, без цукру. Це може бути проста вода(вона краще всього), мінералка, чай без цукру, трав'яні чаї.

Забудьте про перекушування


Між їдою не повинно бути перекушувань! Ніяких цукерочок, печенек, чіпсів, сухарів. Інакше це вийде не дотримання дієти, а безперебійно працююча «жуюча машина».

Якими мають бути порції

Порції мають бути невеликими. Дієтологи вважають, що за один раз можна з'їдати стільки їжі, скільки увійде в жменю, тобто в долоню, складену тарілочкою. Стільки їжі собі і накладайте. Щоб було простіше, заміните звичайну тарілку десертною, до неї менше увійде, а враження буде, що вона наповнена. Такий невеликий «обман зору» принесе вам тільки користь.

Приклади раціону на день

Як вже сказано вище, денний раціон містить п'ять їди. Кожна порція невелика, але вона цілком насичує. Голодними ви не будете, це точно. Отже:

Перший прийом: два бутерброди з сиром, склянка чаю з молоком без цукру.

Другий прийом: невеликий шматок пісного м'яса з тушкованими овочами, чашка кави без цукру.


Третій прийом: невелика тарілка овочевого супу плюс сухар(чи сухий хлібець).

Четвертий прийом: два варені яйця і склянка молока.

П'ятий прийом: порція тертої моркви із сметаною і склянка ряжанки.

Воду впродовж дня пийте без обмежень.

Сподіваюся, принцип зрозумілий.

В період проведення дієти потрібно дотримуватися здорової їжі. А якщо ви будете п'ять раз на день навертати тістечка, то толку буде мало - як для фігури, так і для здоров'я.

Головний плюс


Головний плюс цієї дієти - психологічний ефект. Дивлячись у кінці дня на свій запис, ви ясно бачите, що за день з'їдаєте більш ніж достатньо. До того ж йде безконтрольність їди, перекушування, їжа на ніч і т. п.

Це схоже на ведення сімейного бюджету. Порівняйте: коли ви витрачаєте гроші спонтанно, безконтрольно, купуєте все, що на очі попадеться, ви витрачаєте набагато більше засобів, ніж коли купуєте тільки те, що вам потрібне, і вирушаєте в магазин із заздалегідь складеним списком. Тут та ж картина. Налагодьте облік і контроль в живленні, і ваша фігура стане стрункою і підтягнутою.

Скільки часу проводити дієту?

Ця дієта діє не відразу, а поступово. Для досягнення ефекту досить двох-трьох тижнів, і ви почнете помічати, що ваша вага помалу знижується.

А взагалі-то записувати те, що ви їсте, можна постійно. Дуже дисциплінує!


Надрукувати